Ostatnia aktywność:
wczoraj
 
 
Online
Warszawa
Wrocław
Faktura VAT
Dostępność
Pn
Wt
Śr
Cz
Pi
So
Nd

Opis ogłoszenia

Jestem absolwentką filologii angielskiej z przygotowaniem pedagogicznym i posiadam certyfikat C2 Proficiency. Uczę języka angielskiego ponad 7 lat pracując z uczniami w różnym wieku i o różnym poziomie zaawansowania. Moja metoda nauczania opiera się na aktywnym uczestnictwie ucznia i dostosowaniu tematów i ćwiczeń do jego indywidualnych potrzeb. Moim celem jest zapewnienie uczniom przyjemnego i efektywnego procesu nauki poprzez ciekawych i różnorodnych ćwiczeniach, które pomogą Ci szybko i skutecznie opanować język angielski.

Cele prywatne:
Dla osób, które chcą podszkolić angielski w sferze życia prywatnego i chcą swobodnie rozmawiać na tematy, które ich interesują (hobby, lifestyle, bieżące sytuacje). Takie lekcje są oparte głównie na konwersacjach z elementami gramatyki. Wielu moich kursantów zaczyna naukę z barierą językową i obawą przed popełnianiem błędów. To normalne, że na początku czujemy się nieswojo używając języka obcego, dlatego pracujemy nad swobodą w mówieniu, pisaniu i rozumieniu.

Pomagam moim kursantom również:

 • zwiększyć szanse na rynku pracy, ponieważ wiele firm wymaga znajomości języka angielskiego lub preferuje kandydatów z taką znajomością,
 • doskonalić angielski w celu swobodnego  podróżowania  i nawiązywania relacji z osobami posługąjącymi się językiem agielskim,
 • poprawić  samopoczucie i pewności siebie  poprzez opanowanie nowych umiejętności.

Matura:
Zapraszam na  intensywny kurs przygotowawczy na poziomie podstawowym i rozszerzonym . Dla każdej osoby układam szczegółowy, indywidualny plan pracy.

Nauka szkolna:

 • rozbudzam w uczniach pasję do nauki języka angielskiego,
 • pomagam poprawić umiejętności komunikacyje,  poprzez rozmowy w języku angielskim ,
 • posiadam bogatą bazę materiałów oraz wykupuję comiesięcznie dostęp do platrom edukacyjnych, po to by nauka była przyjemna, a uczniowie zadowoleni z ciekwych lekcji,  nie tracili motywacji .

Jak pracuję?

 • Na pierwszym spotkaniu wspólnie określamy cel nauki, poznajemy się trochę, ustalamy jaka forma lekcji będzie najlepsza i jakie tematy będą interesujące. 
 • Po każdych zajęciach wysyłam podsumowanie lekcji w pliku pdf z nowymi słówkami, zwrotami i gramatyką.
 • Planując lekcje, uwzględniam zainteresowania moich uczniów w doborze tematów.
 • Gramatykę wplatam też w konwersację i tłumaczę rzeczy, które widzę, że wymagają wyjaśnienia.
 • Bardzo lubię pracę z ludźmi i dbam, aby atmosfera na lekcji była życzliwa, akceptująca i wspierająca naukę.

Egzaminy i certyfikaty:
Od lat przygotowuję do egzaminów z języka angielskiego: KET, PET, FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, BEC (BUSINESS ENGLISH CERTIFICATE) i STANAG.

 • Cennik:
  1 zajęcia (60 minut) - 150 zł
  4 zajęcia (do wykorzystania w trakcie miesiąca) - 480 zł
  8 zajęć    (do wykorzystania w trakcie miesiąca) - 800 zł

Zapraszam do kontaktu :)
512753725

Napisz sms, zadzwoń albo wypełnij ten formularz:
https://forms.gle/RAgfE5BVC5XmP5w69

Odpowiadam na wiadomości zarówno na portalu, jak i wysłane na maila. Proszę o cierpliwość :) Jeśli nie ma wolnych miejsc lub nie uda się wybrać odpowiedniego terminu, można zapisywać się na kolejny rok lub inny termin, wtedy daję znać, gdy pojawią się wolne miejsca.

Dostępność

PoniedziałekDo uzgodnienia
WtorekDo uzgodnienia
ŚrodaDo uzgodnienia
CzwartekDo uzgodnienia
PiątekDo uzgodnienia
SobotaDo uzgodnienia
Niedziela

Zakres lekcji

Przedszkole
Szkoła podstawowa
Szkoła średnia
Studia

Miejsce lekcji

U nauczyciela
Online

Adres zajęć

Karolina
Elizy Orzeszkowej 1/29
39-400 Tarnobrzeg
NIP: 8672256804

Napisz do użytkownika

Wykształcenie
10.2014 - 10.2019
Filologia angielska z przygotowaniem pedagogicznym
Magister
Kursy i szkolenia
.
Stałe podnoszenie kwalifikacji poprzez uczestnictwo m.in.: w konferencjach, seminariach i szkoleniach z zakresu dydaktyki, metodyki nauczania języków obcych oraz neurodydaktyki
Doświadczenie
01.2014 - aktualnie
Lekcje indywidualne i grupowe na każdym poziomie zaawansowania z zakresu języka angielskiego ogólnego i specjalistycznego (Business English, angielski dla specjalistów IT)
01.2017 - aktualnie
Przygotowanie do egzaminów certyfikujących m. in.: KET, PET, FCE, CAE, CPE, TOEFL, IELTS, BEC
01.2017 - aktualnie
Tłumaczenia specjalistyczne i ogólne

Ostatnie opinie


wystawiono opinii: 148
avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 maja 2024

Karolina jest znakomita! W przyjaznej atmosferze toczy się rozmowa w dowolnym temacie co daje przestrzeń do nauki na luzie. Do łamania barier i nawiązywania kontaktów z fantystycznymi ludźmi.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 kwietnia 2024

Polecam lekcje z Karolina! Zajęcia przebiegają w swobodnej atmosferze i Karolina zawsze tłumaczy trudne zagadnienia. Ponadto na każde zajęcia są przygotowane stosowne ćwiczenia i materiały do nauki samodzielnej.
Polecam z całego ❤️

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 kwietnia 2024

Zajęcia z Karoliną są zawsze interesujące, potrafi Ona doskonale przekazać trudne zagadnienia w sposób zrozumiały i prosty. Dzięki lekcjom z Karoliną zyskałam pewność siebie w mówieniu po angielsku i zrozumienie różnorodnych tekstów.
Polecam zajęcia :)

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 kwietnia 2024

Polecam zajęcia z Karolina! Zdecydowalalam się na kurs, ponieważ rozmowy w języku angielskim były dla mnie kłopotliwe i bardzo stresujące. Dzieki zajęciom przełamałam swoją barierę! (Nawet nie wiem kiedy:) ). Każda lekcja jest bardzo ciekawa, a Karolina jest niezwykle pomocna! Polecam 100% każdemu, ja jestem bardzo zadowolona!

avatar
Gaja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 kwietnia 2024

Serdecznie polecam naukę. Życzliwa atmosfera podczas lekcji pomaga przełamać barierę językową.
Karolina ma wszechstronną wiedzę i przyjazne usposobienie, co czyni lekcje samą przyjemnością.:)

avatar
Zosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 marca 2024

Zajęcia z Karoliną pozwoliły mi przełamać moją barierę językową i otworzyć się na nieidealną, ale jednak komunikację. Dodatkowo polubiłam i w końcu zaczęłam rozumieć gramatykę, co było moją bolączką przez całą dotychczasową edukację. Dzięki naszej rozmowy rekrutacyjne w języku angielskim nie były takie straszne. Jednym słowem-polecam!

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2024

Zdecydowanie wszystkich wahającym się mogę polecić angielski z Karoliną :) uczęszczam na zajęcia grupowe, początkowo trudno było przełamać barierę językową, a już po pół roku widzę, że mówi mi się dużo łatwiej i swobodniej.
Karolina przygotowuje dla nas materiały na każde spotkanie, na podstawie których prowadzone są zajęcia.
Na lekcjach jest bardzo pozytywnie i jest to dobrze wykorzystany czas:) śmiało polecam i zachęcam, przede wszystkim do przełamania bariery językowej :)

avatar
Ewa
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 marca 2024

Bardzo polecam zajęcia z Karoliną. Uczestniczyłam kiedyś na zajęciach grupowych a teraz mam zajęcia indywidualne. Polecam obie opcje. Elastyczne podejście, wiedza, kompetencje i poczucie humoru Karoliny sprawiają, że lekcje to wielka frajda!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 marca 2024

Bardzo polecam lekcje z Karoliną.
Zaczęłam od kursu na rozgadanie się i kontynuuje dalej.
Karolina jest bardzo cierpliwą osobą, bardzo indywidualnie podchodzi do każdego.
Podsyła dodatkowe pomoce edukacyjne w razie potrzeby.
Naprawdę z całego serca polecam.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 marca 2024

Polecam zajecia z Karoliną. Zajęcia w miłej atmosferze. Spędziłam produktywnie semestr, na lekcjach była gramatyka ale i dużo konwersacji. Na każdych zajęciach wpadały nowe słówka, bardzo przydatne w codziennej komunikacji. Świetna organizacja pracy i super polecajki do samodzielnej nauki języka. Szczerze polecam lekcję z Karoliną.

avatar
Olga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 marca 2024

Uczestniczyłam w zajęciach grupowych i bardzo polecam Karolinę. Lekcje języka angielskiego z nią są super! Bardzo miła i pomocna! Jak zaczynałam to miałam problem z wyduszeniem z siebie słowa, z nia nie ma żadnego wstydu :) Szybko zauważyłam progres u siebie dzięki tym spotkaniom. Doskonale tłumaczy gramatykę. Z przyjemnością kontynuuję lekcje w następnym "semestrze" :) polecam!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2024

Bardzo polecam lekcje z panią Karoliną, na zajęciach jest super atmosfera. Bardzo przyjemnie spędzony czas i zero stresu. Bardzo dobre przygotowanie do matury i można szybko przełamać barierę językową.
Serdecznie polecam!

avatar
Ewelina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 lutego 2024

Bardzo polecam lekcje angielskiego z Karoliną. Świetna lektorka z dużym doświadczeniem, zawsze przygotowana do zajęć i realizująca program w sposób zróżnicowany i ciekawy, dostosowany do poziomu. Pełen profesjonalizm dzięki czemu każda lekcja jest bardzo owocna. Dodatkowo na plus komunikacja i sprawy organizacyjne, wszystko jasne od samego początku. Odbyłam już kilkanaście lekcji więc polecam z czystym sumieniem.

avatar
Marysia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2024

Bardzo polecam lekcje z Karoliną ! Jest bardzo otwartą, uśmiechniętą, ciepłą z poczuciem humoru osobą. Na zajęciach można poczuć się całkowicie swobodnie. Bez skrępowania, bez uczucia oceniania. Angielskiego uczę się od szkoły podstawowej a moje braki były ogromne, co spowodowało całkowitą blokadę w mówieniu. Przy Karolinie w końcu udało mi się przełamać tę barierę i zaczęłam rozmawiać :) Zapisanie się na zajęcia to była zdecydowanie najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 listopada 2023

Wspaniałe lekcje języka angielskiego! Pani Karolina to świetny nauczyciel, który ma ekstra podejście do ucznia, zajęcia prowadzone są bardzo przyjemnie i rzeczowo. Wszystkie tematy są dokładnie omawiane i tłumaczone, a co najważniejsze nie czuje się stresu podczas rozmowy. Kurs dla każdego, polecam !

avatar
Edyta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 listopada 2023

Super atmosfera na zajęciach. Karolina jest bardzo miłą i wyrozumiałą osobą. Bariera językowa znika przy niej w oka mgnieniu. Serdecznie polecam. Na pewno wrócę do współpracy w przyszłym roku. :)

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 listopada 2023

Polecam każdemu kto ma wrażenie, że dobrze zna angielski.... dopóki nie musi w nim mówić! Zajęcia prowadzone przez Karolinę pokazują jak dużo już się umie, a także nie stwarzają presji na hipergramatyczność a na poprawność przekazu tak, żeby każdy nas zrozumiał. Dzięki zajęciom prowadzę już swoim pierwszych klientów po angielsku!

avatar
Ania J.
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 listopada 2023

Korepetycje z Karoliną to absolutna perełka w dziedzinie nauki języka angielskiego! Potrafi doskonale przekazać trudne kwestie w sposób zrozumiały i dostosować się do indywidualnych potrzeb ucznia. Atmosfera na zajęciach jest tak przyjemna, że nauka staje się prawdziwą przygodą. Co najważniejsze, szybko można zauważyć realne postępy w swoim językowym rozwoju. Bardzo gorąco polecam korepetycje z Karoliną każdemu, kto chce skutecznie doskonalić swój angielski w przyjaznej i profesjonalnej atmosferze :)

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2023

Bardzo polecam Karolinę. Super podejście do grupy. Zawsze tematyka zajęć dostosowana do zainteresowań grupy. Odbyłam bardzo przyjemny kurs 'na rozgadanie', dzięki empatii Karoliny nie czułam stresu podczas mówienia. Jednym słowem wszystko na najwyższym poziomie!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2023

Do zajęć z Karoliną zachęciła mnie jej działalność na instagramie, gdzie w krótkich filmikach podawała w przystępny sposób przydatne wyrażenia i słowa w języku angielskim. Zatem kiedy pojawiła się opcja kursu konwersacyjnego na przełamanie bariery językowej, nie wahałam się wziąć w nim udziału. Tematy konwersacji jakie Karolina wnosiła na zajęcia były naprawdę interesujące, co sprawiało że chciało się jeszcze bardziej porozumiewać w języku angielskim. Obawiałam się zajęć w grupie z uwagi na swoją barierę językowa, jednak w trakcie zajęć czułam dużą wyrozumiałość ze strony prowadzącej i kursantek, co się przełożyło się na zmniejszenie stresu przed rozmową po angielsku. Polecam!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2023

Miałam u Karoliny zajęcia grupowe konwersacyjne i bardzo je polecam. Swobodna atmosfera, fajnie przygotowane materiały do każdych zajęć :)
Kursantki wspierały siebie wzajemnie! Dawno nie miałam takich fajnych zajęć on-line.
Uwagi były wypisywane pod koniec zajęć, także nikt nikomu błędów nie wytykał :)) z przyjemnością uczestniczyłam w kursie u Karoliny.

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2023

Karolinę poznałam na IG, jako ciekawostyki z językq angielskiego i przepadłam, tak mnie zakręciło, że chciałam doświadczyć czegoś więcej. Zbliżały się wakacje, więc pomyślałam, że to idealny czas na angielski. Zapisałam się na kurs wakacyjny do Karoliny B1/B2. Tam na zajęciach z pozstałymi dziewczynami w małej grupie dyskutowaliśmy na dane tematy. Była wolność wyboru, więc mogłyśmy decydować jaki zakres słownictwa chcemy bardziej poćwiczyć. Więc to była mega. Ogólnie świetnie współpracowało się z Karoliną, cierpliwa, zawsze służyła pomocą nawet po zajęciach. Przygtowanie do zajęć bardzo dobre. Jestem bardzo zadowolona!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 października 2023

Zapisałam się za zajęcia grupowe, bo bardzo zaciekawił mnie profil Karoliny - bardzo dużo przydatnych i niestandardowych zwrotów :) Kurs, który przeszłam pokazał mi, że bariera językowa naprawdę jest do pokonania.
Serdecznie polecam zajęcia u Karoli! :)

avatar
Gosia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 października 2023

Bardzo dobre podejście do ucznia. Najważniejsze dla mnie było to, że nie czułam presji podczas korepetycji.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 lipca 2023

Trafiłam na Karolinę przypadkiem i bardzo dobrze. Zachęciły mnie krótkie lekcje dodawane do relacji na Instagramie. Obecnie jestem na kursie grupowym, zawsze nie lubiłam i bałam się angielskiego teraz czekam na lekcje. To godzina dla mnie. Karolina motywuje, daje bardzo dużo różnorodnych materiałów gdzie każdy może wybrać coś odpowiedniego dla siebie, cierpliwie wszystko tłumaczy, zachęca swoim miłym usposobieniem. Bardzo bardzo polecam!

avatar
Kamila
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2023

Na Karolinę trafiłam na zbiórce charytatywnej, gdzie zaoferowała swój czas, żeby pomóc potrzebującej osobie ❤️
Konsultacja z Karoliną była bardzo dobrze przygotowana.
Pomogła mi określić mój poziom językowy i udostępniła mi materiały do nauki.
Bardzo miła osoba, przypomina o swojej dyspozycyjności.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 marca 2023

Bardzo polecam zajęcia z Panią Karoliną! Jest ona osobą bardzo otwartą i sympatyczną, z łatwością nawiązałyśmy kontakt.
Nauczycielka proponuje aktualne, ale przede wszystkim ciekawe tematy do rozmowy.
Po lekcji otrzymałam dodatkowe materiały do ćwiczeń.
Po prostu super :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 marca 2023

Karolina jest przesympatyczną osobą, którą mogę z całego serca polecić! Nasza praca przebiegała bezproblemowo i w miłej atmosferze. Nie było również problemów z przekładaniem zajęć w razie nagłej potrzeby. Dzięki naszym zajęciom w końcu odświeżyłam gramatykę, z czego jestem bardzo zadowolona!!

avatar
Mariusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 lutego 2023

Pani Karolina jest nauczycielem z którym nauka to tak naprawdę sama przyjemność! W czasie nauki cały czas zwraca uwagę na właściwe słownictwo oraz wymowę. Czas który mi poświęciła ( jedna godzina konsultacji) upewniła mnie o wyborze właściwej drogi. Jestem mocno podbudowany psychicznie i zmotywowany do większej pracy nad sobą. Gorąco polecam! Dziękuję serdecznie! Teraz wiem że mój wybór jest właściwy!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 lutego 2023

Bardzo, bardzo polecam zajęcia z Karoliną. Elastyczne podejście, wiedza, kompetencje i poczucie humoru Karoliny sprawiają, że lekcje to wielka frajda. Już po kilku zajęciach widać postępy i to motywuje do dalszej pracy. A do tego dostaje się duże wsparcie, świetnie przygotowane materiały, dostosowane do poziomu ucznia, różnorodne ćwiczenia i możliwość rozwijania tych kompetencji, na których nam najbardziej zależy.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 grudnia 2022

Bardzo polecam Panią Karolinę. Zajęcia, które prowadzi z moim synem przebiegają w bezstresowej atmosferze. Pani Karolina przeprowadza każde zajęcia z dużym zaangażowaniem i mój syn jest z nich bardzo zadowolony

avatar
Lesia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2022

Nie ma co się zastanawiać, umów się :)))))
Zajęcia z Panią Karoliną zawsze przebiegają w miłej atmosferze. Świetnie tłumaczona gramatyka, wiele nowego słownictwa i dużo nowych, dotąd nieznanych Ci materiałów. Problemów z ewentualnym przełożeniem zajęć nie ma (więc jak coś wypadnie na ostatnią chwilę, to zmiana dnia, czy godziny nie jest problemem ;) ).
Zajęcia super, efekty widać. Przełamanie bariery językowej, z lekcji na lekcje, staje się łatwiejsze.
Polecam!

avatar
Agata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2022

Karolina to bardzo pomocna i zaangażowana korepetytorka. Wyszukuje materiały pod potrzeby ucznia. Bardzo polecam!

avatar
Gabriela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2022

Pani Karolina jest korepetytorem idealnym, zajęcia z Panią to czysta przyjemność! Wszystko tłumaczone jest dokładnie oraz rozwiewane są wszelkie wątpliwość. Pani Karolina jest osobą kontaktową, rzeczową, a przy tym można bardzo łatwo się dogadać w razie potrzeby zmiany dnia korepetycji. Serdecznie polecam

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2022

Zajęcia z Panią Karoliną są ciekawe i różnorodne oraz dopasowane do potrzeb i poziomu ucznia. W zależności od preferencji kładzie nacisk na konwersację i słownictwo, nie zapomina przy tym o elementach gramatyki. Bardzo ważna jest atmosfera na zajęciach, ponieważ Pani Karolina jest bardzo sympatyczna i otwarta, dobrze tłumaczy i rozwiewa wątpliwości,. Uczeń nie stresuje się, wręcz przeciwnie, przyjazna atmosfera powoduje, że jeszcze bardziej chce się uczyć:). Dodatkowo Pani Karolina jest bardzo elastyczna jeżeli chodzi o termin zajęć, nie ma problemu z umówieniem się lub przełożeniem na dogodny termin. Serdecznie polecam:).

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 listopada 2022

Karolina to świetna korepetytorka. Bardzo angażuje się w zajęcia i przygotowuje mnóstwo ciekawych materiałów. Godzina zajęć mija bardzo szybko. Nie ma mowy o nudzie. Poza tym Karolina wszystkie zagadnienia tłumaczy bardzo dokładnie i jasno. Jest przy tym bardzo cierpliwa. Udostępnia wiele materiałów do samodzielnej pracy. Uczę się z nią od lipca. Efekty wspólnej pracy zauważyłam bardzo szybko.

avatar
Asia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 listopada 2022

Z całego serca polecam zajęcia z Karoliną! Najlepszy korepetytor z angielskiego na jakiego mogłam trafić! Karolina czas na zajęciach wykorzystuje w 100% tak aby dokładnie wyjaśnić zagadnienia sprawiające problem. Na zajęciach pracujemy na bardzo ciekawych materiałach, które są nam udostępniane także do samodzielnej pracy w domu. Karolina tłumaczy materiał w bardzo prosty i przystępny sposób tak aby zrozumieć dane zagadnienie i móc swobodnie używać je w codziennym życiu. Poza genialnym tłumaczeniem gramatyki to konwersacje z Karolina to sama przyjemność a strach przed mówieniem znika w mgnieniu oka. Kontakt z korepetytorem w razie problemów czy zmiany terminu zajęć bezproblemowy. Karolina jest bardzo wyrozumiałą, ciepła i cierpliwą osobą co sprawia, ze zajęcia prowadzone są w bardzo miłej atmosferze. Jestem bardzo zadowolona z zajęć i przede wszystkim widzę ogromną poprawę w moim angielskim. Jeszcze raz polecam!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2022

Bardzo polecam zajęcia z Karoliną. Lekcje są zawsze dobrze przygotowane i przemyślane, udostępnia dużo różnych, ciekawych materiałów dopasowanych do poziomu. Kładzie duży nacisk na konwersacje, ale na bieżąco wyjaśnia wszystkie wątpliwości gramatyczne. Karolina jest bardzo cierpliwą i optymistyczną osobą, zajęcia z nią przebiegają bez stresu. Ogromnym plusem jest elastyczne podejście po terminów zajęć -nie ma problemu ze zmianą terminu. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Karoliną. Zajęcia są prowadzone w bardzo przykaznej atmosferze. Pani Karolina udostępnia dużo dodatkowych materiałów, w sposób zrozumiały i przystępny tłumaczy nowe zagadnienia.

avatar
Julia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2022

Pani Karolina bardzo uprzejma i w pełni zaangażowana na zajęciach, udostępnia dużo materiałów poza zajęciami i tłumaczy wszystkie niejasności, polecam.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 października 2022

Zajęcia z Karoliną przebiegają w przyjaznej i swobodnej atmosferze, zaś tematyka spotkań jest dostosowana do potrzeb i zainteresowań ucznia. Duży plus za szeroki zakres materiałów do samodzielnej nauki :)

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 października 2022

Polecam lekcję z Panią Karoliną, które są pełne ciekawych i zróżnicowanych ćwiczeń oraz rozmów w języku angielskim. Dodatkowo, każda lekcja przebiega w bardzo miłej i swobodnej atmosferze , co umożliwia szybkie efekty w nauce.

avatar
Magdalena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2022

Z Karoliną uzupełniałam swoje braki z zakresu gramatyki. Na naszych lekcjach wprowadzała bardzo miłą, przyjazna atmosferę. Bardzo było to pomocne. Zachęca do zadawania pytań, .Jest bardzo wspierająca przy wyjaśnianiu zawiłości językowych. Karolina udostępnia również sporo materiałów do ćwiczeń i poszerzania swojej wiedzy we własnym zakresie. Bardzo było to dla mnie cenne. Trenowałyśmy poziom B2/C1. Także zachęcam do kontaktu z Karoliną i szlifowania swojego angielskiego.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2022

Szczerze polecam Panią Karolinę. Nie tylko bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia gramatyczne, ale również dzięki miłej, bezstresowej atmosferze mówienie po angielsku nie wydaje się takie straszne, a od zawsze mam z tym wielki kłopot. Już od pierwszej rozmowy udało się Pani Karolinie coś ze mnie wyciągnąć, co do tej pory nie udało się żadnemu innemu nauczycielowi. Dodatkowo wysyła bardzo dużo ciekawych i przydatnych materiałów, które przydają się zarówno w pisaniu jak i w mówieniu. Jeszcze raz polecam! :D

avatar
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka1/5
7 września 2022

Niestety próba kontaktu telefonicznego, sms oraz email nie przynosi żadnych rezultatów. Pani nie odbiera telefonu, wysyła sms z prośbą o kontakt "pisemny" i nie odpowiada na smsy i maile.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 września 2022

Szczerze polecam, Pani Karolina potrafi stworzyć bardzo przyjazną atmosferę do nauki. Lekcje są zróżnicowane, można porozmawiać na każdy temat. Pani Karolina słucha jakie mam potrzeby w związku z językiem i dostosowuje pod to materiały. Jestem bardzo zadowolona!

avatar
Izabela
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 sierpnia 2022

Rewelacyjne podejście do ucznia! Świetne przygotowanie do zajęć i atmosfera. Córka dzięki zajęciom z Panią Karoliną zdała egzamin ósmoklasisty na 100%. Serdecznie polecam i na pewno będziemy kontynuować naukę u Pani Karoliny w kolejnych latach! :-)

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
17 sierpnia 2022

Polecam zacząć lekcje angielskiego z Karoliną. Karolina udostępnia dużo różnych, ciekawych materiałów dopasowanych do poziomu ucznia, lekcje przebiegają w miłej, bezstresowej atmosferze. Oprócz niezbędnych zagadnień gramatycznych duży nacisk stawiany jest na mówienie i przełamanie bariery językowej. Udostępnia również różne filmy o interesującej tematyce dzięki czemu mamy okazje w wolnych chwilach osłuchać się z językiem. Każde wątpliwości są wyjaśniane na bieżące, a lekcje są różnorodne dzięki czemu nauka staje się ciekawa, a my czujemy się zmotywowani. Polecam zwłaszcza lekcje przy skype oraz dla osób które miały dłuższą przerwę od nauki języka i chcą się doszkolić to Karolina szybko wyczuje poziom rozmówcy i przygotuje indywidualny tok nauki. Terminy lekcji ustalane są na bieżąco, nie ma problemu ze zmianą dnia czy godziny.

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 sierpnia 2022

Oczywiście, że polecam zajęcia w 100% :)Jak angielski to tylko z Karoliną :) Zawsze miałam niechęć do tego języka, stres jak ktoś zaczynał mówić po angielsku (że nic nie rozumiem) i bardzo dużą blokadę w mówieniu (poziom języka- "A0"). Karolina wykazała się ogromną cierpliwością do mnie, swoją kompetencją sprawiła, że teraz naprawdę czekam na każde zajęcia. Potem nawet nie wiem, kiedy mija godzina zajęć. Zawsze ma mnóstwo materiałów. Atmosfera jest swobodna. Dodatkowo po kilku zajęciach sama zaczęłam przygotowywać kilka zdań po angielsku, o co sama bym siebie nie podejrzewała, nawet filmy zaczynam oglądać bez lektora. Miałam kilka podejść do angielskiego, ale dopiero na korepetycjach z Karoliną naprawdę widzę, że warto.

avatar
Michalina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2022

Bardzo polecam zajęcia z Panią Karoliną! Wszystko bardzo dobrze tłumaczy, odpowiada na pytania i rozwiewa wątpliwości. Zajęcia prowadzone w bardzo miłej atmosferze, Pani Karolina zawsze uśmiechnięta, przykłada się do swojej pracy, aż ma się motywacje do nauki. Dzięki niej wiem na czym się skupić, co poprawić, można liczyć na plan działania i to taki, który faktycznie skutkuje! Jeszcze raz POLECAM!

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 kwietnia 2022

Serdecznie polecam Panią Karolinę ! W bardzo prosty sposób tłumaczy gramatykę, udostępnia mnóstwo ciekawych materiałów, wszystkie wątpliwości związane z zadaniami omawiamy na zajęciach. Zajęcia nie są prowadzone chaotycznie z czym się niestety spotkałam u innego nauczyciela. Polecam :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 kwietnia 2022

Serdecznie polecam zajęcia z Karoliną. Posiada dużo ciekawych materiałów dodatkowych. Bardzo dobrze tłumaczy zagadnienia z gramatyki. Podczas lekcji rozmawiamy także o aktualnych wydarzeniach, co bardzo pomaga w przełamaniu bariery językowej. Jeżeli zależy wam na dobrych wynikach to zajęcia z Karoliną to najlepszy wybór.

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 marca 2022

Zajęcia angielskiego z panią Karoliną są zawsze mile i produktywnie spędzonym czasem. Pani Karolina posiada wiele ciekawych materiałów, które także podsyła do przećwiczenia samemu po zajęciach. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, dzięki którym widzę znaczną poprawę mojego angielskiego. Serdecznie polecam wszystkim którzy chcą się podszkolić lub przygotować do egzaminu :)

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2022

Polecam serdecznie angielski z Karoliną! Zajęcia prowadzone są w bardzo przyjaznej atmosferze i bez żadnego stresu! Materiały są znane wcześniej, więc wiadomo z czego się przygotować. Od zawsze miałam problemy z barierą językową, jednak z zajęć na zajęcia jest co raz lepiej.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 marca 2022

Angielskiego z Karoliną uczę się od 3 miesięcy. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczona jak dużą bazę świetnych materiałów posiada i udostępnia uczniom. Dodatkowo umożliwia swobodne przeplatanie lekcji typowo gramatycznych z lekcjami z rozmówkami. Jest to dla mnie ogromnym plusem ponieważ już wielokrotnie spotkałam się z nauczycielami którzy skupiali się tylko na gramatyce albo tylko na rozmówkach. Karolina bardzo dobrze motywuje do nauki oraz świetnie dostrzega potrzeby uczniów.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka4/5
17 marca 2022

Sumienna, zaangazowana nauczycielka, nie przeklada zajęć, które są systematycznie realizowane. Rozmawia z uczniem z jezyku angielskim, posiada wlasne materialy, którymi chetnie sie dzieli. Miła i cierpliwa, a najważniejsze, że z miesiąca na miesiać widać postępy:)

avatar
Lidia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 lutego 2022

Pani Karolina to nauczycielka godna polecenia. Ma dobry kontakt z młodzieżą - uczy syna który niedługo kończy szkołę podstawową. Potrafi go świetnie zachęcić do nauki. Jest cierpliwa, zawsze dobrze przygotowana do lekcji, ciekawie i w zrozumiały sposób tłumaczy zawiłości językowe. Dzięki lekcjom z Panią Karoliną syn czuje się coraz pewniej w szkole na lekcjach z angielskiego i coraz swobodniej porozumiewa się w tym języku. Do tego jest wyrozumiała i elastyczna, jeśli trzeba jakieś zajęcia przesunąć. Oby tak dalej!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 stycznia 2022

Polecam zajęcia z Karoliną, ma indywidualne oraz nieszablonowe podejście! Jak pojawia się u mnie problem z czymś - natychmiast go rozwiązujemy. Zajęcia przebiegają w przyjaznej atmosferze, co motywuje do nauki :)

avatar
Milena
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2022

Polecam zajęcia z Karoliną. Ma indywidualne podejście do ucznia, rozumie jego oczekiwania i potrzeby, prowadzi zajęcia w różnorodny sposób ,daje wiele wskazówek. Na koniec zajęć wysyła dużo pomocnych materiałów. Zajęcia z nią to nie tylko rozwój, ale też fajna forma spędzenia wolnego czasu.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2021

Bardzo polecam korepetycję z Karoliną! Otrzymuję dużo ciekawych materiałów, słówek, zadań i porad. Karolina ma indywidualne podejście do potrzeb ucznia, skupia się nad tym co chcemy przepracować. Na dodatek zajęcia są prowadzone w tak miłej atmosferze, że lekcje niewiadomo kiedy mijają :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Pani Karolina świetnie przygotowała mnie do matury rozszerzonej z języka angielskiego. Bardzo cierpliwie tłumaczy i przerabia na zajęciach bardzo dużo zadań, tak żeby w pełni wykorzystać czas zajęć. Bezstresowa i życzliwa atmosfera na zajęciach motywuje do nauki. Polecam Panią Karolinę!

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Zajęcia są bardzo ciekawe i panuje na nich fajna, miła atmosfera, która pomaga w nauce języka. Polecam!

avatar
Natalia M
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Karolina jest profesjonalną i godną polecenia korepetytorką. Oprócz tego, że dużo można wynieść z jej zajęć to jeszcze atmosfera jest super, bo Karolina jest zawsze uśmiechnięta i pozytywnie nastawiona. Po każdych zajęciach dostaje się notatki z zajęć. Co dla mnie jest też ważne to, że Karolina jest elastyczna więc nigdy nie miałam problemu aby umówić się na dogodny termin. You are the best !

avatar
Barbara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 grudnia 2021

Bardzo przyjemna, przyjazna atmosfera na zajęciach, dzięki czemu udało się mi przełamać barierę w mówieniu po angielsku. Do tego indywidualne podejście do ucznia, świetny feedback i opracowanie po każdej lekcji, co pozwala utrwalić materiał na bieżąco i motywuje do systematycznej nauki. Pani Karolina z dużym zaangażowaniem, cierpliwością i w przystępny sposób tłumaczy materiał. Serdecznie polecam!

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 grudnia 2021

Polecam tą młodą korepetytorkę, mój syn został przez nią bardzo dobrze przygotowany do egzaminu w 8 klasie.
Gorąco polecam

avatar
Aga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 grudnia 2021

Serdecznie polecam korepetycje z Karoliną! Zajęcia są prowadzone profesjonalnie i panuje na nich miła atmosfera. Powoli przełamuję barierę i zaczynam śmielej rozmawiać po angielsku :) Zapisujcie się, warto! :D

avatar
Malwina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 listopada 2021

Fabulous teacher, endless patience and makes learning fun. I recommend Karolina to anyone!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2021

Karolina jest bardzo fajną, miłą i zaangażowaną w swoją pracę korepetytorką. Zajęcia przebiegają w miłej i luźnej atmosferze. Karolina udostępnia mnóstwo ciekawych materiałów naukowych i potrafi świetnie dopasować charakter zajęć do potrzeb kursanta. Nauka angielskiego z Karoliną jest dla mnie przyjemnością a nie obowiązkiem. Polecam w 100%!!!

avatar
Ilona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2021

Nauka angielskiego dla mnie od zawsze była czymś nie do przełknięcia. Zapisując się na korepetycje nie spodziewałam się cudów, ale to dzięki niej zdałam mature. Dzięki jej zaangażowaniu, świetnemu podejściu do całej sprawy oraz profesjonalności. Z ręką na sercu mogę powiedzieć że chęć dalszej nauki zawdzięczam wlasnie jej. Współpraca z Karoliną to ogrom wiedzy jaki potrafi przekazać, mnóstwo materiałów pomocnych, książki, słuchawki itd. Ja jestem bardzo zadowolona! Wy też będziecie. ❤

avatar
Joanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2021

Zajęcia przebiegły w miłej i profesjonalnej atmosferze, pani Karolina była sumienna i punktualna, a przekazane materiały interesujące i pomocne. Polecam.

avatar
Andrzej
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
25 października 2021

Karolina is an excellent and professional teacher with extensive experience. She helps me to improve my pronunciation which is getting better and better with each subsequent lesson. Lessons are conducted in a relaxed and friendly atmosphere. Karolina has an individual approach to the student. She is really keen on to help and you can talk with her about any topic that comes to your mind. I highly recommend English lessons with Karolina!

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Przed zajęciami z Karoliną bardzo bałam się że nie zdam matury podstawie, po zaledwie kilku miesiącach intensywnej pracy udało nam się przerobić większość wymaganego materiału. Przełamałam też barierę językową, a byłam pewna że nigdy nie uda mi się rozmawiać po angielsku. Polecam!

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2021

Gdybym mogła, dałabym celujący! Pani Karolina jest absolutnie fenomenalna - rzetelna, kompetentna, zawsze uśmiechnięta i gotowa do pomocy. Zajęcia prowadzone w kumplowskiej atmosferze, co pomaga w przełamaniu barier językowych i zdecydowanie motywuje do nauki. Dodatkowo mnóstwo ciekawych i praktycznych materiałów. Zdecydowanie polecam!

avatar
Małgorzata
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 października 2021

Świetna atmosfera i przeeeeeeeemiła Karolina. Zajęcia prowadzone w atmosferze spotkania z koleżanką przy kawie bardzo mi odpowiadają. Świetnie pomaga przełamać barierę językową i mój lęk przed zajęciami online. Bardzo polecam

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2021

Pani Karolina jest cudowną nauczycielką. Ma fantastyczne podejście do dzieci. Moja córka nigdy nie lubiła uczyć się angielskiego. Na szczęście dzięki Pani Karolinie to się zmieniło i z miłą chęcią bierze udział w zajęciach. Pani Karolina jest osobą miła, uśmiechnięta i przede wszystkim doskonale przygotowaną. Nie tylko córka jest zadowolona z zajęć, ja również miałam przyjemność uczyć się z Panią Karolina. Jest to osoba która doskonale radzi sobie z nauką dorosłych jak i dzieci. Konwersacje z nią to sama przyjemność. Zajęcia są bardzo ciekawie prowadzone, nigdy nie jest nudno. Pełen profesjonalizm. Polecam

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 października 2021

Karolina bardzo skrupulatnie przygotowuje się do zajęć, dlatego są one ciekawe, urozmaicone i co najważniejsze - skuteczne. Potrafi pomóc w przełamaniu bariery językowej i ma bardzo indywidualne podejście do potrzeb ucznia. Dzięki Karolinie przekonałam się do zajęć online - okazało się, że są równie efektywne co stacjonarne, ale o wiele wygodniejsze. Poza tym, jest to bardzo sympatyczna osoba i można czuć się przy niej swobodnie.

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
28 września 2021

Pani Karolina jest świetną nauczycielką. Doskonale wszystko wyjaśnia, rozmawiamy praktycznie tylko w języku angielskim, którym posługuje się jak native speaker. Pani Karolina jest bardzo sympatyczną osobą, a lekcje z nią są zawsze ciekawe. Skutecznie motywuje do nauki języka (a to bardzo ważne). Jest najlepszą nauczycielką języka, jaką do tej pory miałam.

avatar
Renia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 kwietnia 2021

Pani Karolina jest bardzo ciepłą, punktualną oraz sympatyczną osobą, a jej uśmiech jest po prostu ujmujący. Lekcje są prowadzone w przyjemnej atmosferze. Przez dość krótki okres udało mi się powtórzyć z Panią Karoliną wiele maturalnych zagadnień. Przygotowane przez Panią materiały były urozmaicone i ciekawe. Serdecznie polecam :)

avatar
Maria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 marca 2021

Mija już czwarty miesiąc pod opieką Pani Karoliny i szczerze mogę powiedzieć że to najlepsze 4 miesiące nauki j.angielskiego od lat. Byłam przekonana że jestem beznadziejna z angielskiego i nic ani nikt nie jest w stanie mi pomóc, tak abym mogła zdąrzyć w przygotowaniu do matury. Myliłam się. Umówienie się na lekcje do p.Karoliny a to była najlepsza decyzja jaką mogłam podjąć . Profesjonalne podejście do ucznia, opanowanie i spokój. Bardzo trafnie dobrane metody oraz materiały. Rzeczowo i konkretnie wyjaśniła mi na czym polegają moje braki i jak będziemy z tym walczyć. Konkretnie i w jasny sposób odpowiada na każde moje pytanie co daje mi duże poczucie bezpieczeństwa i profesjonalizmu. Z całego serca polecam. Pani Karolina zaplanowała plan pracy na 4 miesiące i dzisiaj właśnie skończyłyśmy przygotowania, a wcześniej myślałam, że to nie możliwe! Przede mną jeszcze długa droga do opanowania j.angielskiego na poziomie C2, ale na tą chwilę nikomu nie jestem tak wdzięczna jak Pani Karolinie. Jestem pewna, że maturę rozszerzoną z angielskiego mam w kieszeni. Z przyjemnością będę się szkoliła dalej pod okiem P.Karoliny. Dziękuje!

avatar
Angelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 marca 2021

Pani Karolina jest zawsze sumienna i punktualna, zajęcia prowadzone w sposób ciekawy, materiały urozmaicone, przyjazna atmosfera. Przede wszystkim widoczne postępy w nauce języka już po kilku tygodniach.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 marca 2021

Atmosfera na lekcjach bardzo przyjazna i luźna, Pani Karolina zawsze uśmiechnięta. Musze przyznac ze dzięki tym lekcjom bardzo sie otworzylam i zyskalam duzo pewności siebie jesli chodzi o mówienie po angielsku, mam teraz tez wiecej motywacji do dalszego doskonalenia moich umiejętności.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Pani Karolina jest niezwykle sympatyczna, a lekcje prowadzone są w przyjemnej i przyjaznej atmosferze. Materiały są urozmaicone, co sprawia że lekcje także stają się bardzo interesujące. Pani Karolina wszystko dokładnie tłumaczy i podchodzi do ucznia indywidualnie. Bardzo polecam! :)

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Karolina to moja motywacja do nauki angielskiego. Urozmaicone lekcje, ciekawe artykuły, filmiki i gramatyka, a do tego wszystko dokładnie wytłumaczone.
Bardzo serdecznie polecam !!!

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 stycznia 2021

Lekcje z Karoliną mijają bardzo szybko, bo wiele się na nich dzieje i nie ma miejsca na nudę :) Przechodzi się przez tematy czysto gramatyczne jak i bardziej życiowe użycie języka. Jak najbardziej polecam :)

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Pani jest bardzo miła i świetnie tłumaczy materiał, bardzo polecam.

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Zdałam egzamin IELTS z wynikiem 8.5, uzyskując poziom C2, droga na wymarzone studia za granicą otworzona! Dziękuję!!!

avatar
Agnieszka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Pani Karolina uczy mojego syna, nareszcie nie muszę się martwić 2 na półrocze, po 3 miesiącach nauki ma same 4 i 5. Nie wiem jak ona to zrobiła, bo z innymi korepetytorami nie miał tak dobrych efektów i tak dobrego kontaktu. Teraz ma chęć do nauki angielskiego i oby tak dalej. Pozdrawiam i do zobaczenia Aga

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 stycznia 2021

Pani Karolina uczy moją córkę licealistkę, od roku. Jej zajęcia są bardzo urozmaicone, nie ma miejsca na rytyne a 1 godzina zajęć mija ekspresowo. Lekcje są każdorazowo dopracowane w każdej minucie, ciekawe, różnorodne. Najważniejsze, że córka wyrównała poziom w klasie z wysokim poziomem angielskiego, nabrała pewności i uwielbia teraz mówić po angielsku i chce kontynuować naukę w przyszłości. Karolinę polecamy razem z córką z całego serca, nie ma lepszej nauczycielki angielskiego!

avatar
Aleksander
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2021

Bardzo miła atmosfera podczas zajęć, duża ilość materiałów do nauki, indywidualne podejście.
Pani Karolina jest świetnie przygotowana do każdych zajęć, serdecznie polecam :)

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
15 stycznia 2021

Gorąco polecam zajęcia z Karoliną. Zajęcia prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze.

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
12 stycznia 2021

Super lekcje, super atmosfera:) Karolina jest miła i sympatyczna, polecam serdecznie.

avatar
Marta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Również polecam naukę z Karoliną:) Miła atmosfera sprzyja przełamywaniu barier w mowie, a podsyłane materiały są niebanalne, co motywuje do przygotowania się do zajęć.

avatar
Adrianna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
10 stycznia 2021

Polecam z całego serca naukę z Karolina:) Zajęcia są prowadzone w przyjemnej atmosferze i w ciekawy sposób. Dostałam dużo ciekawych materiałów do konwersacji. Karolina również świetnie tłumaczy gramatykę. Po lekcjach (pomimo ze miała długa przerwę w nauce) poczułam ze jestem w stanie bez problemów używać angielskiego. Po każdych zajęciach czuje się jeszcze bardziej zmotywowana do pracy!

avatar
Klaudia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 stycznia 2021

Lekcje prowadzone są w bezstresowej atmosferze. Mówienie po angielsku dla mnie stało sie dużo łatwiejsze. Nawet najtrudniejsze tematy z gramatyki zostały wytłumaczone w bardzo prosty sposób. Przygotowywuje
się do matury rozszerzonej z angielskiego i jestem bardzo zadowolona, ponieważ lekcje są prowadzone na wysokim poziomie i po kazdej lekcji otrzymuję dużo przydatnych materiałów pomocniczych. Po lekcjach z Karoliną angielski stał się przyjemnością, nawet oceny w szkole dużo się poprawiły. Polecam serdecznie.

avatar
Mateusz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
8 stycznia 2021

Zajęcia z Panią Karoliną są świetne,dobrze przygotowane dopasowane indywidualnie i szybko przynoszą efekty.Do tego super atmosfera i dużo materiałów. Naprawdę warto !!!

avatar
Zuzanna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
7 stycznia 2021

Pani Karolina jest pozytywnie nastawioną i uśmiechniętą osobą :) Lekcje prowadzone są w miłej i bezstresowej atmosferze. Dzięki jej wsparciu strach przed mówieniem w języku angielskim wciąż się zmniejsza. Bardzo polecam!

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 stycznia 2021

Bardzo polecam lekcje u Karoliny. Zajęcia prowadzone są w miłej i luźnej atmosferze. Pozwoliło mi to przełamać się do rozmowy w języku angielskim z czym od zawsze miałam problem. Karolina wysyła także dużo interesujących materiałów, które motywują do nauki.

avatar
Ola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 stycznia 2021

Bardzo polecam Panią Karolinę. Lekcje prowadzone są w miłej, przyjemnej atmosferze bez żadnego stresu. Po kilku miesiącach zajęć widzę że mój opór przed rozmową w języku angielskim się zmniejszył i już nie sprawia mi takiego problemu a gramatyka nie jest już taka straszna jak się wydawała.

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 grudnia 2020

Z całego serca polecam Karolinę , miła atmosfera , wysyła dużo różnorodnych materiałów ,do nauki z których można dużo wynieść , miła , bezstresowa atmosfera , oraz swobodna rozmowa w języku angielskim , dzięki czemu łatwo jest przełamać barierę językową:)

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 grudnia 2020

Miałam już kilku korepetytorów z języka angielskiego, lecz dopiero Karola pokazała mi, że nauka może być łatwa i przyjemna:) Pokazuje oraz tłumaczy wszystko bardzo klarownie i kompleksowo, upewniając się czy wszystko jest jasne. Mogę powiedzieć, że lekcje traktuję jako odpoczynek, a nie przytłaczający obowiązek. Z czystym sumieniem polecam każdemu! :)

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
22 grudnia 2020

Bardzo polecam! Miła atmosfera i efektywna nauka.

avatar
Maja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 grudnia 2020

Pani Karolina to najlepsza nauczycielka, bez stresu, przyjemna atmosfera, wyrozumiała i sympatyczna, zawsze wychodzi z propozycjami oraz starannie podchodzi do przygotowania do egzaminu!

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2020

Najlepsza Pani od Angielskiego!!! <3
Angielski jest mniej stresujący, ciekawy i przyjemniejszy!
Polecam!!!

avatar
Olivia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2020

Bardzo polecam!

avatar
Anita
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
3 grudnia 2020

Od zawsze lubiłam angielski,ale nie wiedziałam jak się do niego zabrać. Dzięki Karolinie bez obaw i żadnych barier jestem w stanie mówić płynnie bez popełnia błędów. Serdecznie polecam i oby więcej takich korepetytorek!

avatar
Marta i Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 grudnia 2020

Szukaliśmy osoby, która poprowadzi nam konwersacje, a przyznam ze nie jest łatwo znaleźć kompetentną osobę w internecie. Karolina zaskoczyła nas indywidualnym podejściem, doborem rozmaitych materiałów, płynnością prowadzenia lekcji i zostaliśmy na dłużej. Wspaniały poziom rozmow i mnóstwo przydatnych tematów/słów.
Dziekujemy i z pewnością po małej przerwie wrócimy!

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Z całego serca polecam zajęcia z Panią Karoliną! Widzę progres w moim angielskim dzięki tym zajęciom. ☺️

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
1 grudnia 2020

Pełen profesjonalizm! Pani Karolina w przemiłej atmosferze prowadzi zajęcia, przy czym doskonale umie przekazać wiedze + zawsze służy pomocą :) świetnie przygotowanie do matury . Z czystym sumieniem , polecam !

avatar
Piotr
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 listopada 2020

Polecam zajęcia z Panią Karolina

avatar
Katarzyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 listopada 2020

Serdecznie polecam Karolinę! ☺️ Przemiła, przesympatyczna i bardzo pomocna ☺️

avatar
Kinga
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
27 listopada 2020

Zajęcia z Panią Karolina to czysta przyjemność. Miałam wielu korepetytorów i uważam, że Pani Karolina jest świetna.
Do zajęć jest zawsze przygotowana.
Zagadnienia tlumaczy w jasny i klarowny sposób.Polecam serdecznie

avatar
Daria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Zajęcia z Panią Karoliną przebiegają w bardzo miłej atmosferze, po zaledwie dwóch miesiącach nauki czuję większą pewność siebie w rozmowie po angielsku, jak i postęp w znajomości języka. Jak najbardziej polecam!

avatar
Nikola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
23 listopada 2020

Serdecznie polecam zajęcia z Panią Karoliną! Lekcje prowadzone są w przyjemnej atmosferze. Pani bardzo jasno wszystko tłumaczy, podaje wiele przykładów, lekcje są ciekawe i różnorodne a poziom dopasowany do potrzeb ucznia.
Szczerze polecam wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego BEZSTRESOWO!

avatar
Damian
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2020

Polecam Panią Karolinę! Rok temu przygotowała mnie do matury. W efekcie wspólnej nauki matura z j.angilskiego nie była dla mnie stresująca.

avatar
Iwona
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2020

Serdecznie polecam Panią Karolinę, profesjonalne podejście, super przygotowanie do lekcji, wysokie kompetencje i duże zaangażowanie w wykonywaną pracę. Osoba w 100% godna polecenia, a dodatkowym atutem obok umiejętności jest urok osobisty i fantastyczne indywidualne podejście do ucznia.

avatar
Piotrek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2020

Pni Karolina jest najlepsza, z czystym sumieniem mogę ją polecić. Egzaminy w szkole nie są już mi staraszne. Nauka angielskiego z nią jest przyjemna i efektywna.

avatar
Dominika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 listopada 2020

Serdecznie polecam Karolinę! Świetnie przygotowała mnie do certyfikatu z j. angielskiego na studiach. Dzięki niej zaliczyłam ten egzamin bez problemu. Indywidualne podejście do klienta, miła i zrozumiała forma nauki.

avatar
Magda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Bardzo polecam Panią Karolinę! Lekcja mija bardzo przyjemnie . Gdy czegoś nie rozumiem Pani Karolina dokładnie wytłumaczy . Jeśli ktoś chce się nauczyć , podszkolić swój angielski to tylko u Pani Karoliny!

avatar
Dorota
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
11 listopada 2020

Polecam Panią Karolinę, ponieważ to przesympatyczna i bardzo kompetentna osoba. Potrafi doskonale przekazać wiedzę z zakresu j.angielskiego. Córka uczęszcza na zajęcia od ponad roku i jest bardzo zadowolona, a ja jako rodzic widzę efekty w poziomie wiedzy, który przez ten rok niesamowicie wzrósł.

avatar
Jagoda
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 listopada 2020

Z całego serca polecam Panią Karolinę!
miła atmosfera, lekcje dopasowane pod ucznia. Wszystko bardzo dobrze tłumaczy.
Polecam!

avatar
Dagmara
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
6 listopada 2020

Serdecznie polecam Panią Karolinę! Lekcje prowadzone są w miłej atmosferze, podczas której konwersacje odbywają się 100% po angielsku. Pani Karolina jest do każdej lekcji dobrze przygotowana dzięki czemu przebiega ona profesjonalnie. Wysyła uczniom rożnego rodzaju materiały, które wspierają proces nauki. Aktualnie korzystam z lekcji online i serdecznie polecam tego typu rozwiązanie :-)

avatar
Hubert
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2020

Pani Karolina jest miłą, ciepłą i bardzo pozytywną ososbą. Zawsze przygotowana do zajęć. Lekcje online odbywają się profesjonalnie i bez żadnych problemów. Oby jak najwięcej takich nauczycieli !

avatar
Aleksandra
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 listopada 2020

Bardzo polecam! Pani Karolina jest pierwszą osobą, która potrafi mi wytłumaczyć gramatykę i jako pierwszej udało się jej obudzić we mnie ciekawość języka angielskiego! Lekcje prowadzone są w super atmosferze, a Pani Karolina ma ogromny dar przekazywania swojej wiedzy :) Życzę każdemu takiego nauczyciela!

avatar
Paulina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
30 października 2020

Dopiero zaczęłam przygodę z angielskim, ale wybór korepetytorki to był strzał w dziesiątkę. Zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze.
Serdecznie polecam

avatar
Andżelika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 października 2020

Pani Karolina jest przemiłą osobą, a nade wszystko bardzo dobrym nauczycielem, z którym moje dzieci chcą się uczyć.

avatar
Ania
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2020

Karolina jest bardzo dobrą korepetytorką, która z sercem i zaangażowaniem uczy języka angielskiego. Szczerze polecam wszystkim tym, którzy chcą nauczyć się języka angielskiego bezstresowo :)

avatar
Sylwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 października 2020

Bardzo polecam, super atmosfera, wszystko bardzo szczegółowo wytłumaczone, widać progres z zajęć na zajęcia

avatar
Weronika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 października 2020

Bardzo polecam! Lekcje dopasowane pod ucznia :)

avatar
Kasia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
20 października 2020

Serdecznie polecam :) bezstresowa atmosfera . Zajęcia są prowadzone w bardzo przejrzysty sposób a speaking to sama przyjemność :)

avatar
Kamil
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

Polecam Panią Karolinę . Zajęcia odbywają się w milej i bezstresowej atmosferze . Bardzo komunikatywna nauczycielka . Lekcje dostosowane są do potrzeb ucznia . Polecam każdemu kto chcę porozumiewać się w języku angielskim .

avatar
Oliwia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
16 października 2020

Solidne przygotowanie do matury a zajęcia są prowadzone w bardzo miłej atmosferze.Widzę znaczne postępy i czuje się dużo swobodniej w wypowiedzi ustnej. Polecam :))

avatar
Mariola
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
14 października 2020

Całym sercem polecam zajęcia z Panią Karoliną. Jest to najlepsza Pani korepetytor jaką kiedykolwiek miałam. Pani Karolina jest bardzo kompetentna, a zajęcia prowadzone są zawsze w miłej atmosferze.

avatar
Wiktoria
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
13 października 2020

Z całego serca polecam panią Karolinę , super podejście do lekcji , bezstresowe a przy tym dba aby wszystko na lekcji było zrozumiałe.
Bardzo polecam !

avatar
Tomasz
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Polecam wszystkim lekcje z Panią Karoliną. Zajęcia są prowadzone w sposób profesjonalny oraz całkowicie dostosowany do potrzeb i możliwości ucznia. W trakcie lekcji panuje przemiła atmosfera, sprzyjająca efektywnej nauce. Jeszcze raz serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą wznieść swoje umiejętności językowe na zupełnie nowy poziom.

avatar
Maciek
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
5 października 2020

Świetna korepetytorka, bardzo zaangażowana w lekcje, które są na najwyższym poziomie. Dodatkowo bardzo sympatyczna i miła osoba. Zdecydowanie wszystkim polecam!

avatar
Janka
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
29 września 2020

Wyjątkowo konkretną i miła, młoda korepetytor. Już po pierwszej lekcji widać postępy, dziecko bardzo zadowolone. Korepetytor przygotowuje się do lekcji, kseruje na miejscu zadania dla dziecka i ma bardzo dobre podejście personalne.

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
21 września 2020

Bardzo polecam zajęcia z Karoliną! Lekcje prowadzone są w miłej, bezstresowej atmosferze, dzięki czemu nauka angielskiego staje się przyjemnością i pasją. Świetnie tłumaczy, a ponadto zawsze wysyła wiele materiałów naukowych, które są bardzo pomocne. Zajęcia są zawsze doskonale dopasowane do zainteresowań i potrzeb danej osoby. Bardzo serdecznie polecam, gdyż spośród wszystkich nauczycieli języka angielskiego, jakich dotąd spotkałam Kar

avatar
Anna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
18 września 2020

Świetna korepetytorka godna polecenia. Bardzo miła i jednocześnie profesjonalna.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
4 września 2020

Z Karolina współpracuje już od roku, dlatego mogę szczerze polecić korepetycje z nią. Wpełni angażuje się w wykonywanie swojej pracy przez co widzę postępy w swojej nauce. Lekcja przebiega w bardzo miłej otmosferze co sprawia, że bariera w mówieniu znika.

avatar
Justyna
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 września 2020

Bardzo kompetentna i miła osoba. Zawsze przygotowana, słucha czego się od niej oczekuje i wdraża to w nauczanie. Miła atmosfera, bez skrępowania, nauka staje się przyjemna ;) polecam w 100%

avatar
Karolina
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 sierpnia 2020

POLECAM naukę angielskiego z Panią Karoliną, lekcja przebiega w miłej atmosferze, wszystko jest solidnie tłumaczone. Od Pani Karoliny otrzymałam wiele ćwiczeń które pomogły mi wyeliminować moje błędy.

avatar
Monika
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
24 sierpnia 2020

Bardzo polecam zajęcia z Panią Karoliną. Pani Karolina jest bardzo przyjazną osobom,profesjonalnie podchodzi do każdego ucznia ;) Potrafi w jasny sposób wytłumaczyć nawet trudne zagadnienia.Polecam każdemu z czystym sercem korepetycje z p.Karoliną.

avatar
Patrycja
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Bardzo serdecznie polecam Panią Karolinę! Przemiła i dokładna osoba. Zajęcia prowadzone przez nią są bardzo interesujące i na wysokim poziomie merytorycznym! Jestem z nich bardzo zadowolona, a moja znajomość angielskiego jest na coraz wyższym poziomie! Polecam! :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
19 sierpnia 2020

Jestem bardzo szęśliwa, że trafiłam na tak dobrego korepetytora. Wiele rzeczy, które sprawiały mi problemy albo były dla mnie nie dokońca wyjaśnione zostały uporządkowane. Bardzo podoba mi się sposób prowadzenia zajęć. Praca z panią Karoliną jest bardzo przyjemna.

avatar
Ada
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
2 listopada 2019

Gorąco polecam!! Na zajęcia do Karoliny zapisałam się w szkole średniej. Wcześniej miałam wielu korepetytorów z języka angielskiego, ale po żadnych zajęciach nie widziałam tak dużego efektu jak po zajęciach u Karoliny. Angielski stał się nie tylko obowiązkowym przedmiotem w szkole, ale również pasja. Jeżeli miałabym polecić najlepszego korepetytora w Rzeszowie z języka angielskiego poleciłabym Karolinę :)

avatar
Natalia
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
31 października 2019

Zaczęłam mówić!! W końcu zrozumiałam jak to działa i dlaczego szkoły tak słabo nauczają mówić, nie mogę się doczekać zajęć aby pomówić w dotąd nieznanym dla siebie języku. Karolina potrafi nie tylko świetnie tłumaczyć, ale również zachęcić do jego nauki, a w moim wypadku właśnie brak motywacji to był największy problem.

avatar
Aneta
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
26 października 2019

Uczę się z Panią Karoliną dopiero od miesiąca, a już czuję się o wiele swobodniej mówiąc po angielsku. Zajęcia mijają w przemiłej atmosferze, dlatego nasze zajęcia traktuję jako przyjemność, a nie obowiązek. Pani Karolina dobiera bardzo ciekawy zakres materiałów, dopasowując się do ucznia - w moim przypadku skupiamy się Business English. Obawy przed rozmową z zagranicznym klientem odeszły w niepamięć ;). Serdecznie polecam Panią Karolinę!

avatar
Patrycja Stolarska
gwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdkagwiazdka5/5
9 kwietnia 2019

Przygotowanie do matury na najwyższym poziomie, bardzo dobrze przemyślany plan pracy przez cały rok i mamy wspólny sukces. Odebrałam wyniki matury i zdałam na 96%.Systematyczny,wymagajacy nauczyciel to klucz do sukcesu. Polecam wszystkim.

Po dodaniu opinii nie będzie możliwa jej edycja, dlatego upewnij się, że wypełniłeś/aś prawidłowo wszystkie pola.

Wystawiając opinię oświadczasz, że działasz zgodnie z regulaminem, treść opinii jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. Więcej informacji na ten temat znajdziesz w Polityce Prywatności.

Wystawiając opinię oświadczasz, że jej treść jest zgodna z prawdą, a Ty ponosisz za nią pełną odpowiedzialność. W bazie serwisu e-korepetycje.net będą przechowywane dane takie jak adres e-mail oraz adres IP, z którego wypełniono formularz opinii. Dane te umożliwiają identyfikację autora opinii i mogą zostać udostępnione na wniosek podmiotów uprawnionych do tego, w przypadku zgłoszenia przez użytkownika działań niezgodnych z polskim prawem, w szczególności dotyczących czynów nieuczciwej konkurencji.